ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Чи часто ви чуєте про проблему, коли щодо людей, які абсолютно ні в чому не винні перед суспільством і законом порушують кримінальні справи та затримують за нібито «заявами» сумнівних і невідомих, а може навіть і неіснуючих людей? Особисто я, з огляду на свою професійну діяльність, часто. А чи часто ви дізнаєтесь про те, що працівники «НОВОЇ ПОЛІЦІЇ» катують затриманих у кабінетах відділків поліції, «вибивають» зізнання у злочинах, які вони не скоювали, знущаються, піддають психічному впливу і принижують честь та гідність? Навіть я, відповідаючи на таке питання сказав би, що НКВД вже давно не існує, 90-ті вже позаду, а кіно дивлюсь я вкрай рідко. Та не все так ДОБРЕ і ЗАКОННО…
Опубліковано в
ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Найважливіша подія в житті для кожної людини – одруження. Кожен із нас мріє створити сім’ю, народити та виховати дітей, придбати квартири,будинки ,автомобілі, земельні ділянки. В цей час ні чоловік,ні дружина не замислюються про юридичну сторону правовідносин ,адже зараз у них все добре,вони насолоджуються сімейним життям. Та не в усіх сім’ях панує злагода, любов та повага. Іноді приходить мить ,коли подружжя розуміє, що подальше спільне життя неможливе. Причини можуть бути різними : несумісність характерів, відсутність кохання, розбіжності у виховані дітей та ін. З цієї миті між чоловіком і дружиною починається війна. Щоб вирішити проблеми сімей, які розпадаються, слід звернутися до суду. Поділ майна та дітей між подружжям це завжди проблема, справи…
Опубліковано в
ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Понеділок, 06 червня 2016 09:40
ЩО РОБИТИ КОЛИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ УСПАДКУВАВ ІНОЗЕМЕЦЬ?
Автор Попов Роман
Останнім часом люди дуже часто стикаються з проблемою, коли спадкові права на майно отримують родичі померлих – іноземці. Зокрема такі проблеми виникають, коли громадяни інших країн успадкували земельну частку (пай), або земельну ділянку сільськогосподарського призначення. Отже, спробуємо пролити промінь світла на таку ситуацію. Пункт 17, розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України зазначає, що сертифікати на право на земельну частку (пай), отримані громадянами, вважаються правовстановлюючими документами при реалізації ними права вимоги на відведення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) відповідно до законодавства Отже, можна зробити логічний висновок, що сертифікат на право на земельну частку (пай) – це документ, який посвідчує майнові права на земельну ділянку, яка не визначена в…
Опубліковано в
ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
П'ятниця, 29 квітня 2016 13:00
Землі ми з вами маємо,а чи є у нас права на цю землю?
Автор Ампилогов Даниил
Сьогодні багато громадян України як міської, так і сільської місцевості мають у користуванні земельні наділи, ділянки, паї. Землі ми з вами маємо,а чи є у нас права на цю землю? В якому випадку ми позбудемося права власності на земельну ділянку? Розглянемо підстави припинення прав на землю та вилучення земельних ділянок. Відповідно до Земельного кодексу підставами припинення прав власності на земельну ділянку є : добровільна відмова власника від права на землю; смерть власника земельної ділянки за відсутності спадкоємця; відчуження земельної ділянки за рішенням власника; звернення стягнення на земельну ділянку на вимогу кредитора; відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності та для суспільних потреб; конфіскація за рішенням суду. Відповідно до статті Цивільного…
Опубліковано в
ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
В Сімейному кодексі України чітко прописано ,що кошти на утримання дитини присуджуються в частці від доходу її матері,батька і (або) у твердій грошовій сумі. Крім того, після повноліття батьки також зобов’язані сплачувати аліменти на утримання своїх повнолітніх дітей у випадку : відносно непрацездатних дочки або сина,які потребують матеріальної допомоги,за умови,що батьки можуть дати таку матеріальну допомогу; якщо повнолітня дитина продовжує навчання і в зв’язку з цим потребує матеріальної допомоги,знову ж таки,за умови,що батьки можуть надати таку допомогу. Аліменти являються одним із способів виконання батьками обов’язків по утриманню дітей. На сьогоднішній день аліменти стали формою сімейних відносин. На жаль , сім’ї стали розлучатися так часто,що громадяни стали відноситися до цього як…
Опубліковано в
ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА