ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 

Адвокат у кримінальних справах

У місті Кропивницькому та і в Україні загалом існує тенденція до того, що не обов’язково скоїти злочин, щоб стати підозрюваним чи обвинуваченим. Чим раніше адвокат почне роботу з клієнтом та захист у кримінальній справі тим буде кращий результат для клієнта. Ви зобов’язані мати адвоката перед тим як піти на допит, дачу пояснень!

Адвокат не допустить порушення ваших прав з боку органів досудового розслідування (МВС, СБУ, Прокуратура України, Податкова міліція, НАБУ, ДБР), вибудує чітку позицію захисту у кримінальному провадженні, мінімізує ризики та наслідки для клієнта.

Наші Адвокати у місті Кропивницький можуть надати правову допомогу не тільки особам, яким повідомлено про підозру чи вручено обвинувальний акт, а й свідкам. Органи досудового розслідування можуть зробити зі свідка підозрюваного. У свідка має бути адвокат!

Ми здійснюємо активний захист наших клієнтів!

Представники правоохоронних органів виконують всі законні вимоги наших адвокатів, тому що наш Адвокат з досвідом роботи у кримінальних справах та з авторитетом серед правоохоронних органів.

Адвокат Кропивницький за клопотанням може ініціювати будь-яку необхідну слідчу дію і йому не відмовлять. А у разі відмови ми здатні оскаржити відмову слідчого слідчому судді.

Наша юридична компанія забезпечить Вам участь адвоката у місцевих судах м. Кіровограда, Кропивницькому апеляційному суді, Верховному судіЄвропейському суді з прав людини (European Court of Human Rights).

 

Адвокат у Кропивницькому: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38, оф. 8.

Телефон: адвокат по кримінальним справам - (066) 807-45-35

Детальніше в цій категорії: Захист на досудовому розслідуванні »

 Головна | Практики |Індустрії | Земельні аукціони | Допомога адвоката | Блог | Новини компанії | Контакти

Даний інформаційний ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся інформація і результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на ресурсі, перебувають під захистом міжнародного права та законодавства України. Незаконні дії з інформацією та результатами інтелектуальної діяльності тягне за собою відповідальність. Вся інформація, розміщена на ресурсі не є юридичною консультацією. Коментарі, статті, висновків, опубліковані юристами є їхньою особистою думкою і можуть не співпадати з думкою ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

© ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015-2021. Всі права захищені.