Четвер, 30 червня 2016 09:31
Нові зміни до Конституції у частині правосуддя!
Відповідно до цих змін: правосуддя в Україні здійснюють виключно суди. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються. Юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір та будь-яке кримінальне обвинувачення. У передбачених законом випадках суди розглядають також інші справи. Законом може бути визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору. Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через присяжних. Суд утворюється, реорганізовується і ліквідовується законом, проект якого вносить до Верховної Ради України Президент України після консультацій з Вищою радою правосуддя. Верховний Суд є найвищим судом у системі судоустрою України. Відповідно до закону, можуть діяти вищі спеціалізовані суди. Створення надзвичайних та особливих судів не допускається. Також в…
Опубліковано в
Новини компанії
Вівторок, 17 травня 2016 09:09
УВАГА! Нові форми державної реєстрації.
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.01.2016 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» : 1) документи у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, подані до 01 січня 2016 року на розгляд Міністерству юстиції України та його територіальним органам, у тому числі через посадових осіб органів місцевого самоврядування, адміністраторів центрів надання адміністративних послуг, підлягають розгляду державними реєстраторами, посадовими особами Міністерства юстиції України та його територіальних органів у строки та у порядку, передбачені законодавством, що діяло на дату подання таких документів. Також було зазначено, що до впровадження програмного…
Опубліковано в
Новини компанії
Понеділок, 16 травня 2016 18:13
Що таке суперфіцій???
У римському праві суперфіцій означає спадкове і відчужуване право на користування будівлею, що зведена на чужій землі. Суперфіцій в нашому сучасному українському праві – це право користування чужою земельною ділянкою для забудови, окремий вид прав на чужі речі. Особливість суперфіцію полягає в тому , що таке право може відчужуватися землекористувачем або передаватися у порядку спадкування на підставі договору або заповіту, а також дає право землевласнику на прибуток від промислових об’єктів, збудованих на наданій земельній ділянці на умовах суперфіцію. Право користуватися чужою земельної ділянкою може бути встановлено на визначений або на невизначений строк. Таке право може бути припинено у випадку : коли власник земельної ділянки та землекористувач являється однією особою; закінчення…
Опубліковано в
Новини компанії
П'ятниця, 15 квітня 2016 14:29
Ефективний процес деофшоризації в Україні.
Президент України Петро Порошенко оголосив курс на деофшоризацію : « Я планую представити значну реформ, яка унеможливить використання офшорних рахунків в Україні.» . Політичні експерти підхопили цю новину, вирішуючи що мав на увазі Президент Порошенко. Розглянемо коротко що таке деофшоризація. Деофшоризація – це запобігання відтоку капіталу з України. Це комплекс законодавчих та інформаційних заходів нашої держави, направлених на попередження ухилення бізнесу від оподаткування, яке відбувається за допомогою вигідних послуг від іноземних компаній з офшорних зон. Офшорна зона,як відомо,це держава чи територія , яка має низькі податкові ставки( або немає їх зовсім). На сьогоднішній день українській податковій відомі такі офшори : Кіпр,Британські, Віргінські острови та Панама. Деофшоризація може відбуватися різними методами.…
Опубліковано в
Новини компанії
Четвер, 07 квітня 2016 19:59
В Україні змінюється система реєстрації місця проживання.
З 4 квітня в Україні буде змінено систему реєстрації місця проживання. Раніше реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання здійснювалося територіальними підрозділами міграційної служби за місцем реєстрації. Тепер ці повноваження передаються виконавчим органам місцевого самоврядування. Відтепер громадяни,яким потрібно зареєструвати місце проживання або знятися з реєстрації місця проживання,повинні звертатися до органу виконавчої влади ,що діє на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці,на яку поширюються повноваження відповідної сільської,селищної ради. Місцеві громади повинні будуть передавати інформацію про реєстрацію місця проживання для внесення даних до Єдиного державного демографічного реєстру. Законодавчі зміни не торкнулися переліку документів потрібних для реєстрації місця проживання. Відповідно до цього,при собі потрібно мати : письмову заяву, паспортний документ(якщо дитина не досягла 16 років,подається…
Опубліковано в
Новини компанії