ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 

Захист на досудовому розслідуванні

Потрапили в складну ситуацію - знайдіть адвоката!

Досудове розслідування – це боротьба, учасники якої захист і обвинувачення.

Хочете отримати надійний захист адвоката? Ви звернулись за адресою!

Наші адвокати надають наступні види правової допомоги у місті Кропивницький на стадії досудового розслідування:

  • - Консультації з чинного кримінального закону та процесуальних норм;
  • - Присутність адвоката на допитах і інших слідчих діях, контроль за дотриманням законності слідчим, прокурором при виконанні цих дій;
  • - Підготовка необхідних заяв, клопотань, скарг та інших процесуальних документів на стадії досудового розслідування;
  • - Збір і аналіз необхідних доказів з боку сторони захисту;
  • - Оскарження рішень, дій та бездіяльності слідчого, прокурора, слідчого судді в порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законом;
  • - Інші послуги в рамках чинного кримінального процесуального законодавства.

Пам'ятай, укласти угоду з адвокатом треба, поки ти ще на волі. (Михайло Гуськов)

Адвокат у Кропивницькому: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38, оф. 8.

ПРЯМИЙ ТЕЛЕФОН: адвокат по кримінальним справам - (066) 807-45-35.

 


 ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданий, якщо сторона обвинувачення не доведе вину особи поза розумним сумнівом.

Форма і зміст кримінального провадження повинні відповідати загальним засадам кримінального провадження, зокрема, законності, яка закріплює обов'язок саме за прокурором, керівником органу досудового розслідування, слідчим всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити обставини як викривають так і виправдовують підозрюваного, обвинуваченого, а також обставини, що пом'якшують або обтяжують його покарання.

Кожен може опинитися в ролі особи, яку викликають органи досудового розслідування для дачі пояснень або допиту в якості свідка, а згодом повідомляють цій же особі про підозру або затримують за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. У цей момент вам необхідна адвокатська допомога, і звертатися до адвоката у Кропивницькому у кримінальних справах необхідно якомога швидше, з метою недопущення помилок на тому, чи іншому етапі досудового розслідування.

Кримінальне провадження здійснюється на засадах змагальності, що передбачає самостійне відстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими законом.

Крім того, сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав.

Сторона обвинувачення не буде піклуватися про те, щоб хто-небудь з учасників кримінального процесу максимально реалізував свої процесуальні права, і тому на стадії досудового розслідування, як і в цілому в кримінальному провадженні, без допомоги адвоката обійтися практично неможливо.

Наші адвокати порадять Вам, яку краще зайняти позицію, як правильно вести себе на слідчих діях, як відповідати на поставлені запитання, під час проведення процесуальних дій подасть свої зауваження і заперечення щодо порядку їх проведення.

Здійснюючи ваш захист, на стадії досудового розслідування адвокат у кримінальних справах вживатиме необхідних заходів для уникнення тиску з боку органів досудового розслідування, збере докази, які Вас можуть виправдати, встановить та вміло застосує обставини, що пом'якшують покарання, заявить необхідні клопотання, оскаржить незаконні рішення, дії та бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді, в порядку, передбаченому законом, а також не допустить з боку органу досудового розслідування порушення презумпції невинуватості і проконтролює, щоб органи досудового розслідування поводилися з особою, вина якого у вчиненні кримінального правопорушення не доведена обвинувальним вироком суду, з повагою до його людської гідності.

Нерідко особа, яка підозрюється органами досудового розслідування у вчиненні кримінального правопорушення, перед першим допитом в якості підозрюваного власноруч відмовляється від послуг захисника. Далі, на допиті, дає слідчому показання, на яких згодом будується обвинувачення. Необхідно пам'ятати, що чим пізніше реалізується ваше право на захист, тим більша вірогіднісь, що Вас визнають винним.

Професійне надання правової допомоги нашими адвокатами на стадії досудового розслідування полягає в тому, що адвокат виконує конкретне завдання, встановлене законом - надає всебічну правову допомогу підзахисному. При цьому адвокат у кримінальних справах має знайти і використовувати в інтересах захисту всі помилки і слабкі місця, які підривають і розхитують висновки боку звинувачення про винність підзахисного.

Надаючи правову допомогу на стадії досудового розслідування, адвокати нашої юридичної компанії використовують всі передбачені законом засоби захисту прав і законних інтересів від обвинувачення або незаконних посягань щодо клієнта.

Також адвокат у кримінальних справах зробить інші дії, необхідні для ефективного захисту як на стадії досудового розслідування, так і в суді.

 Головна | Практики |Індустрії | Земельні аукціони | Допомога адвоката | Блог | Новини компанії | Контакти

Даний інформаційний ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся інформація і результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на ресурсі, перебувають під захистом міжнародного права та законодавства України. Незаконні дії з інформацією та результатами інтелектуальної діяльності тягне за собою відповідальність. Вся інформація, розміщена на ресурсі не є юридичною консультацією. Коментарі, статті, висновків, опубліковані юристами є їхньою особистою думкою і можуть не співпадати з думкою ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

© ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015-2021. Всі права захищені.