ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 
Вівторок, 07 липня 2015 03:18

Антикорупційна програма підприємства

Антикорупційна програма юридичиної особи

Для участі у здійсненні державних закупівель чинним законодавством вимагається наявність затвердженої антикорупційної програми підприємства. АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ розробить антикорупційну програму (антикорупційний компалаєнс) для підприємств незалежно від місця реєстрації.

Кому потрібна антикорупційна програма юридичних осіб? Закон України «Про запобігання корупції» зобов`язав затвердити антикорупційну програму:

1) для державних та комунальних підприємствах, а також в господарських товариствах при умові, що в них:

  • державна або комунальна частка перевищує 50 %;
  • середньооблікова чисельність працівників за звітний (фінансовий) рік перевищує 50 осіб;
  • обсяг валового доходу від реалізації робіт та послуг за вказаний період перевищує 70 мільйонів гривень;

2) для юридичних осіб, які відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель" є учасниками попередньої кваліфікації або процедури закупівлі, якщо вартість закупівлі товарів або послуг дорівнює або перевищує 1 млн. гривень, а робіт – 5 млн. гривень.

Зміст антикорупційної програми
В розумінні ст. 62 Закону України «Про запобігання корупції» №1700-VI від 14.10.14. антикорупційна програма являє собою комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності юридичної особи. Розробити антикорупційну програму у вигляді окремого юридичного документу недостатньо для повноцінної реалізації антикорупційної політики. Положення програми мають міститися в трудових договорах, правилах внутрішнього трудового розпорядку та посадових інструкціях. Зразок антикорупційної програми юридичної особи з 2015 року погоджується з трудовим колективом.

Антикорупційна програма юридичної особи має містити чіткі практичні рекомендації з різних процедур, які юридична особа вживає для запобігання корупції у своїй діяльності, шляхом впровадження ефективного правового механізму дотримання вимог законодавства.

Дотримання вимог антикорупційної програми повинно забезпечуватися на всіх рівнях. Ці вимоги мають бути однаковими як для директорів чи керівників вищої ланки так і для звичайних співробітників. При написанні тексту антикорупційної програми як юридичного документу співробітниками компанії враховуються положення законодавства України, зокрема: Законів України «Про запобігання корупції» ; «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» , підзаконних нормативно-правових актів України та положень міжнародного законодавства.

Вартість розробки індивідуальної антикорупційної програми з усім необхідним пакетом документів становить:

600 грн. - термінова розробка

400 грн. - не термінова розробка

Перелік проектів документів, що надаються при замовленні антикорупційної програми:
1. Антикорупційна програма
2. Вимоги до Уповноваженої  особи з реалізації антикорупційної програми , які повинні бути передбачені в змісті антикорупційної  програми  юридичної особи.
3. Основні зміни до посадової інструкції особи, призначеної Уповноваженою з реалізації антикорупційної програми.
4. Наказ про призначення уповноваженої особи з реалізації антикорупційної програми та затвердження антикорупційної програми.

Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись за телефонами:

 

+38 (095) 041-41-13

 

+38 (066) 807-45-35

 

+38 (093) 488-88-22

 

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
  •  Головна | Практики |Індустрії | Земельні аукціони | Допомога адвоката | Блог | Новини компанії | Контакти

    Даний інформаційний ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся інформація і результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на ресурсі, перебувають під захистом міжнародного права та законодавства України. Незаконні дії з інформацією та результатами інтелектуальної діяльності тягне за собою відповідальність. Вся інформація, розміщена на ресурсі не є юридичною консультацією. Коментарі, статті, висновків, опубліковані юристами є їхньою особистою думкою і можуть не співпадати з думкою ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

    © ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015-2021. Всі права захищені.