ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 
Четверг, 07 Апрель 2016 19:59

В Україні змінюється система реєстрації місця проживання.

З 4 квітня в Україні буде змінено систему реєстрації місця проживання. Раніше реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання здійснювалося територіальними підрозділами міграційної служби за місцем реєстрації. Тепер ці повноваження передаються виконавчим органам місцевого самоврядування. Відтепер громадяни,яким потрібно зареєструвати місце проживання або знятися з реєстрації місця проживання,повинні звертатися до органу виконавчої влади ,що діє на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці,на яку поширюються повноваження відповідної сільської,селищної ради.

Місцеві громади повинні будуть передавати інформацію про реєстрацію місця проживання для внесення даних до Єдиного державного демографічного реєстру.

Законодавчі зміни не торкнулися переліку  документів  потрібних для реєстрації місця проживання. Відповідно до цього,при собі потрібно мати : письмову заяву, паспортний документ(якщо дитина не досягла 16 років,подається свідоцтво про народження), квитанція про оплату держмита,талон зняття з реєстрації,документ ,що підтверджує право на проживання в житлі(свідоцтво про право власності).

Такі зміни принесуть зручність людям сільської місцевості,адже це збереже не тільки час, а й кошти.

 

Прес-служба

Юридичної компанії “АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ” 

 

Оцените материал
(2 голосов)
  •  Главная | Практики |Индустрии | Земельные аукционы | Срочная помощь адвоката | Блог | Новости компании | Контакты

    Данный информационный ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся информация и результаты интеллектуальной деятельности, которые размещены на ресурсе, находятся под защитой международного права и законодательства Украины. Незаконные действия с информацией и результатами интеллектуальной деятельности влечет за собой ответсвенность. Вся информация, размещенная на ресурсе не является юридической консультацией. Комментарии, статьи, заключения, опубликованные юристами являются их личным мнением и могут не совпадать с мнением ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

    © ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Все права защищены.

    .