ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 

Євген Полудень

Партнер практик податкового та міжнародного права.

Освіта: магістр права (Національна академія внутрішніх справ України, м.Київ).

З 2010 року розпочав трудову діяльність на посаді юрисконсульта приватного підприємства займається міжнародними автоперевезеннями, за час роботи освоїв ази банківського, транспортного та митного права.

В кінці 2011 року розпочав діяльність у сфері органів судової влади на посаді помічника судді Кіровоградського окружного адміністративного суду. Працюючи в суді отримав величезний досвід у сфері податкового, адміністративного, фінансового, земельного, господарського та публічного права, а так само почерпнув практику адміністративного судочинства. У 2013 році пройшов курси підвищення кваліфікації працівників адміністративних судів на базі Вищого адміністративного суду України.

З квітня 2014 працював головним юрисконсультом одного з найбільших підприємств Кіровоградської області у сфері АПК.

Основні сфери професійної діяльності: земельне право, господарське право, податкове право, адміністративне право, фінансове право.

У 2013 році публікувався у науково-практичних виданнях України з темою правовідносин органів державної виконавчої служби з бізнес структурами.
За 2014 виграв більше 30 судових справ у спорах бізнесу з ГФС України на загальну суму понад 20 млн. Грн. У судових процесах відновлено право підприємств на оренду земель сільськогосподарського призначення загальною площею понад 500 га.
Так само в ході професійної діяльності був досягнутий значний успіх у суперечках з Антимонопольним комітетом України.

Основна життєва позиція - «нічого не відбувається само собою і просто так», - робить Євгена Полудня енергійним, цілеспрямованим, ініціативним і дає всій команді партнерів і юристів поштовх до розвитку і самовдосконалення.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (095) 041-41-13

+38 (066) 807-45-35

+38 (093) 488-88-22

Error: No articles to display

 Головна | Практики |Індустрії | Земельні аукціони | Допомога адвоката | Блог | Новини компанії | Контакти

Даний інформаційний ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся інформація і результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на ресурсі, перебувають під захистом міжнародного права та законодавства України. Незаконні дії з інформацією та результатами інтелектуальної діяльності тягне за собою відповідальність. Вся інформація, розміщена на ресурсі не є юридичною консультацією. Коментарі, статті, висновків, опубліковані юристами є їхньою особистою думкою і можуть не співпадати з думкою ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

© ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Всі права захищені.

.