ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 

ДОПОМОГА ПРИ ДТП

Потрапили в ДТП - зателефонуйте адвоката!

Дорожньо-транспортні пригоди в наші дні відбуваються дуже часто. Не виключена можливість, що кожен з нас може потрапити в таке пригода, будь ви водієм або пішоходом. Ставши учасником ДТП людина отримує стрес і як наслідок не може адекватно оцінити ситуацію, що відбувається і вибрати відповідну модель поведінки.

Цим завжди користуються співробітники ДАІ, які ЗАВЖДИ норовлять зробити Вас винними, викрити в пияцтві за кермом, відібрати водійське посвідчення, змушують підписувати протоколи, а іноді навіть незаповнені протоколи. Як наслідок - у справі можуть з'явитися «свідки», які не були присутні під час дорожньо-транспортної пригоди, обставини, яких не було в реальності.

Не замислюючись, в таких ситуаціях ЗАВЖДИ звернутися до адвоката! Ваш адвокат завжди вислухає Вас, дасть правильну пораду, розповість як себе вести, якщо Ви стали учасником або жертвою ДТП, невідкладно вибудує необхідну правову позицію. А якщо це необхідно, - СРОЧНО виїде на місце ПОДІЇ!

Адвокати нашої юридичної компанії мають величезний досвід роботи при ДТП!

Ми знаємо порядок документального оформлення ДТП інспектором ДАІ, перелік документів, які повинен видати Вам інспектор ДАІ при ДТП, де Вам варто ставити свій підпис, а з чим не погоджуватися.

Так само, ми супроводжуємо судові процеси по ДТП, в тому числі і пов'язані з кримінальними справами, смертельними випадками при ДТП, нанесення шкоди здоров'ю при ДТП, збитку транспортному засобу і іншому Вашому майну.

Ми знаємо, які експертизи було б доречно провести в конкретних ситуаціях! Ми компетентні у судових справах зі страховими випадками! Ми завжди будемо на Вашому боці! Адвокати нашої компанії в разі потреби проведуть власне розслідування для встановлення об'єктивних обставин справи! Наша мета - не упустити нічого з виду, захистити Ваші законні права та відшкодувати завдані Вам збитки.

 Головна | Практики |Індустрії | Земельні аукціони | Допомога адвоката | Блог | Новини компанії | Контакти

Даний інформаційний ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся інформація і результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на ресурсі, перебувають під захистом міжнародного права та законодавства України. Незаконні дії з інформацією та результатами інтелектуальної діяльності тягне за собою відповідальність. Вся інформація, розміщена на ресурсі не є юридичною консультацією. Коментарі, статті, висновків, опубліковані юристами є їхньою особистою думкою і можуть не співпадати з думкою ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

© ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Всі права захищені.

.