ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 

Ампілогов Данило

Партнер практик будівельного і енергетичного права. 

Освіта: Магістр права (Класичний приватний університет права м.Запоріжжя)

Під час навчання активно займався науковою діяльністю в галузі права та економіки.

Успішно розпочав юридичну кар'єру в 2007 році помічником третейського судді. У 2008 році практикував в адвокатському бюро. З 2011 року прибував на посаді передового юриста в Корпорації «ХХІ - століття» та в ряді будівельних компаній у Кіровограді, де й отримав колосальний досвід в сфері будівельного і енергетичного права.

З 2011 року прибував на посаді помічника - консультанта депутата міської ради м Кіровограда. Активно займався громадською діяльністю, надавав юридичну підтримку городянам.

Наявність досвіду і спеціальних знань у сфері будівництва дали можливість виробити власні підходи до вирішення завдань, що стоять перед забудовником. Чітке розуміння процесів, що відбуваються під час будівництва, дає реальну можливість надавати комплексні юридичні та консалтингові послуги клієнтам, для полегшення їхньої діяльності та значного економії часу і коштів.

З 2014 року - партнер в області будівельного і енергетичного права в юридичній компанії «Альфа Лекс Консалтинг».

Основні сфери професійної діяльності: будівельне право, енергетичне право, інвестиції в будівництво, рекламне право, право власності, взаємодія з органами міського самоврядування.

З 2011-2014 роки оформив близько 80 земельних ділянок, успішно завершив 45 будівельних проектів з яких - 7 великих будівельних проектів, провів 54 підключення до мереж електро-, газо-, водопостачання об'єктів нерухомості.

Основна життєва позиція «Під лежачий камінь вода не тече» - дає Ампілогова Д. постійний поштовх до поповнення власних знань та самовдосконалення, прагнення знаходити нові підходи і рішення в юридичному полі. Щоденна постановка нових цілей та їх реалізація заряджає енергією кожен день.

З 2009 року постійний член ELSA UKARINE.

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (095) 041-41-13

+38 (066) 807-45-35

+38 (093) 488-88-22

 Головна | Практики |Індустрії | Земельні аукціони | Допомога адвоката | Блог | Новини компанії | Контакти

Даний інформаційний ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся інформація і результати інтелектуальної діяльності, які розміщені на ресурсі, перебувають під захистом міжнародного права та законодавства України. Незаконні дії з інформацією та результатами інтелектуальної діяльності тягне за собою відповідальність. Вся інформація, розміщена на ресурсі не є юридичною консультацією. Коментарі, статті, висновків, опубліковані юристами є їхньою особистою думкою і можуть не співпадати з думкою ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

© ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ« АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Всі права захищені.

.