ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 
Вторник, 14 Апрель 2015 07:32

ЗАКОНОПРОЕКТ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ ТА РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

     У приміщенні Державної реєстраційної служби України відбувся круглий стіл, де фахівці відомства під головуванням заступника Голови Укрдержреєстру Романа Усенка презентували представникам громадськості законопроекти у сфері державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно.

      Враховуючи політику держави та досвід іноземних країн, Мін’юстом було розроблено покроковий план реформування сфери державної реєстрації, яким передбачається до кінця цього року завершити основний етап реформ стосовно надання адміністративних послуг.

     Так, на сферу реєстрації чекає запровадження електронних сервісів, спрощення процедур, передачу функцій з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органам місцевого самоврядування, нотаріусам та банкам.

     Надалі планується передати на місця як функції з прийому документів, так і функції з прийняття рішень. Проте за центральним органом виконавчої влади залишається функція контролю.

 

Прес-центр

Юридичної компанії “Альфа Лекс Консалтинг”

 

Оцените материал
(1 Голосовать)
  •  Главная | Практики |Индустрии | Земельные аукционы | Срочная помощь адвоката | Блог | Новости компании | Контакты

    Данный информационный ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся информация и результаты интеллектуальной деятельности, которые размещены на ресурсе, находятся под защитой международного права и законодательства Украины. Незаконные действия с информацией и результатами интеллектуальной деятельности влечет за собой ответсвенность. Вся информация, размещенная на ресурсе не является юридической консультацией. Комментарии, статьи, заключения, опубликованные юристами являются их личным мнением и могут не совпадать с мнением ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

    © ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Все права защищены.

    .