ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 
Вторник, 24 Март 2015 07:34

А ВАШЕ ПРАВО НА ВІДПУСТКУ НІХТО НЕ ПОРУШУЄ?

     До ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ» звернувся за допомогою працівник одного із великих виробничих підприємств центрального регіону України.

     Сутність звернення полягала в тому, що адміністративний апарат підприємства не надав працівникові відпустку згідно графіку відпусток, який було затверджено ще на початку року та погоджено з працівником, профспілквою організацією та керівництвом підприємства.

     Фахівці ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ» надали клієнту грунтовне роз’яснення його прав, а зокрема права на відпустку. Як зазначають норми законодавства України стосовно цього питання, роботодавець не має жодного права не надавати відпустку працівникові згідно графіку відпусток. Однак, роботодавець може перенести відпустку працівника на інший період у зв’язку із службовою необхідністю, але таких дій роботодавцем виконано не було.

     Не надати працівникові відпустку роботодавець може лише за однієї умови – за наявності письмової згоди працівника щодо відсутності відпустки з подальшою виплатою компенсації за невикористану відпустку.

     Обурює те, що первинні профспілкові організації підприємств “закривають очі” на такі порушення роботодавців і не виконують своїх функцій згідно законодавства.

     Юристи нашої компанії підготували ряд документів до представників профспілкової організації підприємства та до самого підприємства, і у разі незадоволення роботодавцем вимог працівника підготують скаргу до Державної інспекції України з питань праці.

Прес-центр

Юридичної компанії “Альфа Лекс Консалтинг”

Оцените материал
(1 Голосовать)
  • Другие материалы в этой категории: СВАВІЛЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ ЗНОВУ ПОДОЛАНО »

     Главная | Практики |Индустрии | Земельные аукционы | Срочная помощь адвоката | Блог | Новости компании | Контакты

    Данный информационный ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся информация и результаты интеллектуальной деятельности, которые размещены на ресурсе, находятся под защитой международного права и законодательства Украины. Незаконные действия с информацией и результатами интеллектуальной деятельности влечет за собой ответсвенность. Вся информация, размещенная на ресурсе не является юридической консультацией. Комментарии, статьи, заключения, опубликованные юристами являются их личным мнением и могут не совпадать с мнением ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

    © ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Все права защищены.

    .