ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 
Среда, 30 Март 2016 08:04

НОВИЙ ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ СТАЖУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Урядом визначено порядок обчислення стажу державної служби відповідно до нової редакції Закону України від 10 грудня 2015 року «Про державну службу». Такий облік є важливим під час встановлення надбавки державному службовцю за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки.

Постановою Кабінету Міністрів України передбачено механізм обчислення стажу державної служби та чітко визначені періоди зарахування до стажу державної служби. Згаданий механізм обчислення стажу державної служби суттєво полегшить роботу служби управління персоналом кожного державного органу. Зокрема, до стажу державної служби зараховуються час перебування на посадах: державної служби, народного депутата України, працівників дипломатичної служби, суддів, прокурорів. Також зараховується час перебування на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», та на посадах, на яких присвоюються військові та спеціальні звання.

Окрім цього, передбачено зарахування часу професійного навчання держслужбовця з відривом від служби, перебування у відпустці по догляду за дитиною, а також період, коли державний службовець не працював з поважних причин, але залишався у трудових відносинах з державним органом. За новим законодавством до стажу державної служби буде зараховано час перебування на посадах радників, помічників, уповноважених та прес-секретаря Президента України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників патронатних служб Прем'єр-міністра України та інших членів Кабінету Міністрів України, помічників-консультантів народних депутатів України, помічників та наукових консультантів суддів Конституційного Суду України, помічників суддів, а також на посадах патронатних служб в інших державних органах.

Стаж державної служби обчислюється у днях, місяцях і роках.

Офіційний текст постанови КМУ від 25.03.2015 № 229 можна завантажити у прикріпленні.

Прес-служба

Юридичної компанії “АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ”

Оцените материал
(4 голосов)
  •  Главная | Практики |Индустрии | Земельные аукционы | Срочная помощь адвоката | Блог | Новости компании | Контакты

    Данный информационный ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся информация и результаты интеллектуальной деятельности, которые размещены на ресурсе, находятся под защитой международного права и законодательства Украины. Незаконные действия с информацией и результатами интеллектуальной деятельности влечет за собой ответсвенность. Вся информация, размещенная на ресурсе не является юридической консультацией. Комментарии, статьи, заключения, опубликованные юристами являются их личным мнением и могут не совпадать с мнением ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

    © ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Все права защищены.

    .