ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ
  "АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ"
 +38 (095) 041-41-13
 +38 (093) 488-88-22
e-mail: office@alc-kr.com.ua
 
Понедельник, 23 Март 2015 10:52

ПРОИЗВОЛ ПРАВООХРАНИТЕЛЕЙ СНОВА ПРЕОДОЛЕН

     Адвокат ЮРИДИЧЕСКОЙ КОМПАНИИ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ» Роман Попов выиграл ряд показательных дел против произвола органов следствия и прокуратуры в Кировоградском районном суде г. Кировограда. «Я настаивал, настаиваю и буду настаивать на том, чтобы законные права граждан соблюдались либо кем, а правоохранителями органами, в частности» - отметил он.

     Більш як рік тому «проблемний» боржник АТ «Ощадбанк», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння влаштував «розборки» з працівниками банку. Дана подія супроводжувалася нецензурною лайкою, порушенням громадського порядку і погрозами фізичною розправою та вбивством. Відповідно, було порушено два кримінальних провадження за ч. 1. ст. 129 КК України.

     Абсолютно не складні справи розслідувались понад рік і слідчий прийшов до висновку про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю у діяннях складу кримінального правопорушення. Однак, такі постанови були вкрай не об’єктивними, не було допитано усіх очевидців події, мало хто з очевидців був допитаний як свідок, не було у встановленому порядку знято відеозаписи з камер спостереження, а постанова про закриття кримінального провадження мотивувалась виключно позицією особи – ініціатора даної події.

     Адвокатові вдалося довести судді Кіровського районного суду міста Кіровограда, Куценку О.В. дані обставини, і навести безапеляційні докази та підтвердження того, що слідчим було проведено допит ряду свідків з приводу обставин конфлікту в розрізі лише загальних обставин конфлікту без жодної конкретизації дій учасників конфлікту. Осіб, які могли б свідчити про наявність кримінальних дій ініціатора даної події не допитано як свідків. Також слідчий не звернув увагу на розбіжності в поясненнях деяких свідків та не усунув дані розбіжності. А отже, зазначені недоліки призвели до поверхневої перевірки реальності погроз на адресу потерпілих.

     У зв’язку з даними обставинами, та дякуючи професіоналізму судді Куценка О.В., якій докорінно розібрався в обставинах справ, сумлінно віднісся до вивчення матеріалів кримінального провадження, постанови слідчого були скасовані, справу направлено прокурору м. Кіровограда, для організації досудового розслідування.

Прес-служба

Юридичної компанії «Альфа Лекс Консалтинг»

Оцените материал
(1 Голосовать)
  • Другие материалы в этой категории: ЧТО НАДО ЗНАТЬ О ДЕНЕЖНОЙ ОЦЕНКЕ ЗЕМЛИ? »

     Главная | Практики |Индустрии | Земельные аукционы | Срочная помощь адвоката | Блог | Новости компании | Контакты

    Данный информационный ресурс (www.alc-kr.com.ua), вся информация и результаты интеллектуальной деятельности, которые размещены на ресурсе, находятся под защитой международного права и законодательства Украины. Незаконные действия с информацией и результатами интеллектуальной деятельности влечет за собой ответсвенность. Вся информация, размещенная на ресурсе не является юридической консультацией. Комментарии, статьи, заключения, опубликованные юристами являются их личным мнением и могут не совпадать с мнением ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ».

    © ООО «ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «АЛЬФА ЛЕКС КОНСАЛТИНГ». 2015. Все права защищены.

    .